تبلیغات

رامبد جوان برای این كه كار متفاوتی ارائه كند علاوه بر داستان متفاوت، از بازیگران شناخته شده حوزه طنز تلویزیون استفاده كرده است.

خرید سریال ایرانی مسافران

داستان مسافران از جایی آغاز می‌شود كه 4 مامور فضایی كه حسن معجونی، شقایق دهقان، نصرالله رادش و سحر دولتشاهی نقش‌های آنان را بازی می‌كنند، در قالب یك خانواده به تهران و خانه یك كله‌پز كه در آن حمید لولایی و رامبد جوان زندگی می‌كنند، فرود می‌آیند. ناگفته پیداست ورود آدم فضایی‌ها به خانه چنین آدم‌هایی چه ماجراها و مسائل مختلفی را پدید می‌آورد.

معمولا در هر كار طنزی علاوه بر بازیگران و كارگردان، گروه نویسندگان آن كار نیز در كیفیت آن اثر بسیار موثر است تا آنجا كه خیلی‌ها موفقیت یا عدم موفقیت یك اثر طنز را بیشتر مدیون نویسنده اثر می‌دانند. رامبد جوان نیز تلاش كرده از نویسندگان موفق این عرصه استفاده كند و به همین دلیل از نویسنده‌ای مثل پیمان قاسمخانی كه پرونده بلندبالا و موفقی در نگارش آثار طنز دارد، به عنوان سرپرست نویسندگان این اثر سود برده است. محراب قاسمخانی، سروش صحت، علیرضا ناظرفصیحی و فرخ سلطانی نویسندگانی هستند كه كار نگارش قسمت‌های مختلف این مجموعه را به عهده دارند.

مسافران، اولین طنز روتین رامبد جوان پس از كارگردانی چند سریال تلویزیونی به حساب می‌آید. سریال «مسافران» به تهیه‌كنندگی محسن چگینی در گروه فیلم و سریال شبكه 3 سیما تهیه می‌شود. علاوه بر بازیگرانی كه نامشان آمد، مریم شیرازی و اصغر حیدری نیز در نقش‌های مختلف ظاهر شده‌اند.

در ساخت این مجموعه طنز حمید مهین دوست (مدیر تولید)‌، رضا نمازی (مدیر نور و تصویر)‌، علیرضا نوروزیان و شاهرخ استاد اسد (صدابردار)‌، امین صدرای (طراح صحنه و لباس)‌، حمید مهین‌دوست (چهره‌پردازی)‌، شهرام كیور (تدوین)‌، رضا فرساد (طراح جلوه‌های ویژه)‌ و میلاد نعیمی (دستیار كارگردان)‌ همكاری می‌كنند.

http://partak.rozup.ir/Pictures/buy2.gif


خرید سریال ایرانی مسافران،خرید سریال مسافران،خرید اینترنتی سریال مسافران،خرید پستی سریال مسافران